ANONIM

(KRZYSIEK B.)

2006-03-27, 12:23
 Szybki półmaraton w Lizbonie - porażka Tergata
Krzysztof Bartkiewicz : 37-letnia Małgorzata Sobańska (MLKS Dąb Kozienice). Podopieczna trenera Piotra Maćkowiaka, z rek. życiowym w maratonie 2.26.08 (Chicago), 4-zawodniczka Mistrzostw Swiata z Goetoborgu (95`), Olimpijka z Atlanty i Aten, zajęła 10 miejsce w półmaratonie w Lizbonie uzyskując czas 1:17:08. Najszybszą okazała się Kenijka Salina Kosgei (1:07:52), która wyprzedziłą 2 rodaczki. Wśród mężczyzn Kenijczycy zajęli 5 pierwszych miejsc: rekordzista świata w maratonie i były rekordzista w półmaratonie, Paul Tergat, uplasował się na 4 pozycji. Trzeci na mecie były aktualny, oficjalny rekordzista świata w półmaratonie - Samuel Wanjiru. Styczniowy wynik Heile Gebbrselassie (58:55) nie został jeszcze ratyfikowany jako rekord świata. Czterech zawodników zeszło poniżej jednej godziny, ale należy dodać, że różnica poziomu między startem a metą w półmaratonie lizbońskim wynosi 69 m (dopuszczalny spadek dla półmaratonu - 21 m). Mężczyźni

2006-03-27, 13:35

Sobańską trenuje Piotr Mańkowski a nie Maćkowiak!

ANONIM

2006-03-27, 13:51
 Zgadzam się
2006-03-27, 13:35 - Romano napisał/-a:

Dobrze miałem napisane w swoim szkoroszycie iż trenuje Małgosie trener Mańkowski-a nie Maćkowiak. Przepraszam za pomyłke

ANONIM

(Arti KB MANIAC)

2006-03-27, 13:56
 Czy ktoś z Was już tam biegł?
Czy ktoś z Was już tam biegł? Bieg wydaje się być ciekawy chociażby ze względu na dużą frekwenncję i gwiazdy chociaż szkoda,że ma za duży spad. Myslę,że warto tam kiedyś pobiec.

ANONIM

()

2006-03-27, 20:02

To będzie wyścig stulecia. Gabrselasie z Tergatem w Londynie. Czy padnie rekord świata?

ANONIM

(morito)

2006-03-27, 20:25
 Zadnego 100lecia
2006-03-27, 20:02 - napisał/-a:

Ci panowie sie scigali juz razem kilkakrotnie. A na marginesie dodam ze w Londynie rowniez sie scigali i tak zapowiadano wowczas ten bieg. Rekord swiata padl ale panow pogodzil TEN TRZECI naturalizowany amerykanin Khalid Khannouchi z wynikiem 2:05:38. Tergat przybiegl kilka sekund potem na 2 m. a Gabrselasie ok. minuty. Czy w tym roku bedzie podobnie? A moze to tylko /odgrzewanie kotletow/ ? ;-)