|
METRYKA WATKU DYSKUSYJNEGO | Dyscyplina | | Status | Wątek aktywny ogólnodostępny | Wątek założył | KRZYSIEK B. (2005-05-23) | Ostatnio komentował | KRZYSIEK B. (2005-05-23) | Aktywnosc | Komentowano 2 razy, czytano 139 razy | Lokalizacja | | POWRÓT DO LISTY WĄTKÓW DYSKUSYJNYCH
| | | | |
ANONIM
(KRZYSIEK B.) | 2005-05-23, 16:30 Sztejter wysoko w klasyfikacji we Francji
Koło Szwajcarskiej Bazylei ,na terenie Francji miał miejsce w czoraj po raz trzeci z rzędu rozegrany maraton.Organizatorzy nie przysłali mi więcej szczegułów -prócz cząstkowych wyników,dlatego nie wiem czy w prezentowanych wynikach,był jeszcze ktoś z weteranów przed Sławkiem za który był bonus w wysokości 500euro
RESULTS MARATHON JURA ALSACIEN 22/05/2005 FERRETTE
1er AKO benedikt Tanzanie 2h31'02
2è RIBEIRO Georges Lyon 2h35'18
3è JOSYFYSZYN David Mulhouse 2h35'27
4è MOUMOU Elhadi Rennes 2h38'30
5è SAINE Thierry Paris 2h40'00
6è SZTEJTER Slawomir Pologne 2h40'22
7è AGAPOV Evgueny Russie 2h41'54
8è LEMBLE Dominique SaintLouis2h45'57
9è MEYER Pascal Wissembourg2h49'11
10è MARTIN Gervais Nogent 2h51'32
Women
1ère PRETOT Svetlana Longwy 2h57'40
2è AVERKOVA Angéliqu Ukraine 3h09'22
3è BOLKHOVITINA Héléna Russie 3h13'17
|
| | | | | |
ANONIM
(KRZYSIEK B.) | 2005-05-23, 17:00 Grażyna Syrek Osma w Manchesterze
Jak zwykle P.A.P.podał pochopnie informacje ,nie sprawdziwszy czy nie startował nikt z Polskiej czołówki,a Grażynka jak na nasze warunki zrobiła naprawde wartościowy wynik
May 22 Manchester
10KRd 1 Haile Gebrselassie (ETH) 27:25 [UKAC Rec] (5K-13:52), 2 Juan Carlos de la Ossa (ESP) 27:55 [ESP Best], 3 Sergey Lebid (UKR) 28:14 [UKR Best], 4 Wilfred Taragon (KEN) 28:32, 5 Chris Davies 28:37, 6 Stefano Baldini (ITA) 28:53, 7 Wilberforce Talel (KEN) 28:55, 8 Aleksey Gurkin (RUS) 28:58, 9 Keith Cullen 29:01, 10 José Manuel Martínez (ESP) 29:05, 11 Mindaugas Pukštas (LTU) 29:28, 12 Jason Ward 29:41, 13 Tomas Abyu (ETH) 29:45, 14 Kassa Tadesse 29:50, 15 Phil McGlory 29:59, 16 Michael Coleman 30:03, 17 Nick Jones 30:04, 18 James Walsh 30:05, 19 Dereje Kebede (ETH) 30:07, 20 James Boardman 30:08
w10KRd 1 Lornah Kiplagat (NED) 31:28, 2 Jelena Prokopcuka (LAT) 31:35, 3 Hilda Kibet (KEN) 31:46, 4 Charlotte Dale 32:51, 5 Derartu Tulu (ETH) 32:53, 6 Maria McCambridge (IRL) 32:59, 7 Mara Yamauchi 33:08, 8 Grazyna Syrek (POL) 33:40, 9 Mulu Seboka (ETH) 34:11, 10 Birhan Dagne 34:29, 11 Debbie Mason (W35) 34:40, 12 Susan Partridge 34:46, 13 Lucy Hasell 35:02, 14 Lyn Wilson 35:03, 15 Alyson Dixon 35:05 |
|
|
|
| |
|