Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

                  


RANKING IMPREZ SPORTOWYCH

IMPREZA: Przełajowa Siódemka (2008-3-16)

WYSTAWIONE OCENY I ICH AUTORZY

AUTOR
WYSTAWIONA OCENA
UZASADNIENIE
DżejBi
Jarosław Bernat
Blachownia
KKTA Blachownia

Ostatnio zalogowany
2013-07-05,14:38

- brak -


artgor
Artur Góralczyk
Opole
Bieg Opolski

Ostatnio zalogowany
2015-07-29,11:29

Byłem w Blachowni po raz drugi i napewno powrócę tam jeszcze nie raz. Jacku gratuluję wspaniale przygotowanej imprezy i najlepiej oznakowanej trasy na jakiej przyszło mi dotychczas tuptać.


Wąski
Jacek Chudy
Blachownia
BLACHOWNIA
MaratonyPolskie.PL TEAM

Ostatnio zalogowany
2015-10-05,07:57

Tą ocenę chciałbym wystawić Władzą Miasta Blachowni i Całemu Zespołowi Organizacyjnemu
Przełajowej Siódemki,oraz wszystkim sponsorom ktorzy zadbali o nagrody dla Was.
Myślę że wpełni zasłużyli na nią.
Pozdrawiam Wszystkich Jacek i do zobaczenia w Sierpniu.


cinoslaw
Marcin Ciszek
Częstochowa
KS Orient, A-F-C

Ostatnio zalogowany
2013-05-21,14:56

- brak -


Artek
KB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice

Ostatnio zalogowany
---

Perfekcyjnie przygotowane zawody.
Z niecierpliwością czekam na bieg sierpniowy i drugą część pamiątkowej blachy.


tete
Tomasz Tęcza
Częstochowa
zmorsowani

Ostatnio zalogowany
2015-10-05,13:41

jak zwykle same plusy ++++++++++
Ostatnio zalogowany
---

Przełajowa Siódemka w Blachowni. Organizator - Jacek Chudy.
Po raz pierwszy w życiu byłem w Blachowni na biegu. Oznaczenie dojazdu - wzorowe. Jacek przywitał nas serdecznie co już świadczy że prócz masy swoich obowiązków goście są dla niego priorytetem. Rejestracja przebiegła expresowo. Duży parking pozwolił pomieścić wszystkich mobilnych biegaczy. Brak wpisowego. Jako reprezentant WKB META biegłem w umundurowaniu. Trasa fantastyczna - wymagająca i urozmaicona. Oznaczenie - wzorowe. Na uwagę zasługuje fakt oznaczenia korzeni na trasie biegu farbą fosforyzującą co zabezpieczało przed upadkiem a co się z tym wiąże z kontuzją. Jacek wie że bieganie ma być przyjemnością. Finisz na stadionie, publiczność dopingowała, piękny medal, odżywki po biegu + kalendarz butów New Balance (spadł mi chyba z nieba - Dziękuję). Posiłek smaczny. Wiele nagród dodatkowych. Pomimo że Jacek prosił aby po biegu napisać co było nie tak to ja powiem - Zrobiłeś Kawał Dobrej Roboty! Choćbym na następny bieg miał się wlec na czworaka to będę i Polecam wszystkim niezdecydowanym na odwiedzenie tej miejscowośći. To nie jest koloryzowanie ponieważ trzeba mieć jaja by załatwić sponsorów, tyle nagród, posiłek i medale za cenę 0zł! Reasumując - IMPREZA NA 7 :)


Jans
JAN STASICZEK
KATOWICE
WKB META LUBLINIEC

Ostatnio zalogowany
2015-09-24,22:20

Jak na tak młody bieg to na prawdę bieg na MEDAL - i to nie byle jaki! z kategorii spodek do herbaty hmm... nie!! spodek pod talerz do zupy! piękny i robi wrażenie szczególnie jak uzbieramy komplet- z drugim biegiem tworząc całość!

A teraz niestety minusy ... BRAK opłaty startowej - przegięcie-:) pomalowanie korzeni by nie wyrżnąć czasem orła- co za pomysł!!, trasa oznaczona co 1 km z ATESTEM PZLA- niby po co - każdy ma GPS -:), posiłek po biegu hmm przecież obiad w niedzielne południe ma każdy w domuz cyklu rosół i rolada! -:), dyplom, finisz na stadionie przy kibicach, liczni sponsorzy, losowanie fantów, nagrody - komu to się chciało załatwiać! ogólnie kopara opada jak się do tej małej miejscowości ktoś pofatyguje i stanie na starcie!! widać że bieg robi ktoś kto SAM biega i WIE co jest do biegu konieczne!!! ps te minusy to tak dla jaj ... wielkanocnych - już za niedługo Święta!! 100 lat JACKU!!! z niejedną 7-mką lub 18 tką na karku!-:)))


Szafar69
Janusz Szafarczyk
Dobrodzień
WKB META LUBLINIEC

Ostatnio zalogowany
2015-08-19,20:42

Super impreza,super organizacja,gratulacje


DaroG
Dariusz Gutowski
Kłobuck
NGB Kłobuck

Ostatnio zalogowany
2015-10-07,15:38

Jak zwykle doskonała organizacja i wspaniała atmosfera


di
Diana Gołek
Lubliniec
WKB META LUBLINIEC

Ostatnio zalogowany
2015-06-07,17:29

po raz kolejny Jacek stanął na wysokości zadania...bardzo dobra organizacja, do tego ciekawa, przełajowa trasa z oznaczonym każdym kilometrem, do tego atest, oryginalne medale , wiele kategorii wiekowych, losowanie nagród ... praktycznie same plusy !


waldbork
Waldemar Borkowski
Częstochowa
Zabiegani Częstochowa

Ostatnio zalogowany
2015-05-05,15:23

Ten Chudy to doskonała maszyna do organizacji biegów.


KKFM
KAZIMIERZ FM KORDZIŃSKI
Lubliniec
RMD Montrail Team/Mafia Team Lubliniec
MaratonyPolskie.PL TEAM

Ostatnio zalogowany
2015-10-08,16:47

Jeden z lepiej zorganizowanych biegów w jakim startowałem.Ogrom pracy jaką włożył Jacek ze swoimi ludźmi godny pochwały.Bardzo dobrze przygotowana trasa,oznaczenia pomalowane wystające korzenie, nawet wygrabiona z szyszek i gałęzi???? Brawo.


galczas1
Rafał Gałuszka
Łaziska Górne
MOSiR Łaziska Górne (kiedyś Polonia Łaziska Górne)

Ostatnio zalogowany
2015-05-17,00:10

Organizacja na Siódemkę:) Przełajowa Siódemka spowodowała że do Blachowni napewno powrócę jeszcze w tym roku:)


bobparis
Piotr PACUłA
Gliwice
AKMB Pędziwiatr Gliwice
MaratonyPolskie.PL TEAM

Ostatnio zalogowany
2015-09-29,11:30

Nie mogę dać innej oceny niż dycha.Byłem pierwszy raz i mi się bardzo spodobało,szczególnie trasa w lesie.Tak sobie biegłem i przyglądałem się wystającym korzeniom na trasie,pięknie oznaczone-pomalowane.Mało kto by chciał sobie tyle trudu zadać.Super duży medal.Podziękowania dla organizatorów.


kemezrp
Przemek Gancarz
Wroclove

Ostatnio zalogowany
2015-05-27,22:20

bieg bardzo dobrze zorganizowany
bieg z wpisowym za dwa uśmiechy
po biegu każdy dostaje super mega ciężki ogromniasty medal
bieg po bardzo ładnej trasie
jak na tak małe miasteczko jak Blachownia ma dośc sporo uczestników
po biegu grochówka i piwko oraz napoje izotoniczne
szatnia i prysznice zapewnione
losowanie nagród;) i puchary dla zwycięzcow


kamil345590
Kamil Mstowski
Częstochowa

Ostatnio zalogowany
2015-06-11,22:18

A ja ze swoją skromną osobą chciałbym tylko powiedzieć że organizatorzy wszelakich biegów w Polsce powinni się właśnie uczyć jak porządnie organizować bieg od Jacka Chudego którego serdecznie pozdrawiam.I tak jak już któryś z kolegów wcześniej napisał Jacek znalazł dla każdego chwile czasu na przywitanie się mimo natłoku spraw, ja po prostu czułem się tam jak w domu.A poza tym to że nie było opłaty startowej,było mnóstwo nagród dla startujących,super trasa,wspaniała atmosfera i wiele,wiele innych argumentów na plus ale przecież to wiedzą wszyscy którzy startowali a ci którzy nie startowali niech żałują:):):):)


arwal
Artur Waluśkiewicz
Częstochowa
Może kiedyś

Ostatnio zalogowany
2011-03-21,07:28

Brawa dla Jacka.Świetna zabawa, trzymać tak dalej.


Gabuś

Ostatnio zalogowany
2012-04-05,13:43

A co tu pisać. Poprostu super! :)


GRZTWA
GRZEGORZ TWARDZIK
SADOW :)
WKB META LUBLINIEC

Ostatnio zalogowany
2015-05-02,16:41

POLECAM BARDZO - TYLKO CIENIASY MAJą PROBLEMY BIEG ZORGANIZOWANY NA POZIOMIE LOTERIA PO BIEGU - POSIłEK JAK SIę PATRZY :) NA PEWNO BęDę NASTęPNYM RAZEM A TRASA TYPOWO PRZEłAJOWA :) :) KROSOWA JK KTOś BY SIę PYTAł :) :) :)


damzac
Damian Z
Myszków
Zabiegani Częstochowa

Ostatnio zalogowany
2015-10-02,21:08

dobra organizacja, korzenie oznaczone (widac ze org dba o bezpieczenstwo) no i masz wrazenie ze robi to "Ktoś" kto kocha bieganie...


kucharwkb
Tomasz Kucharczyk
Lubliniec
WKB META LUBLINIEC

Ostatnio zalogowany
2015-09-28,19:41

- brak -


marmach
Marian Machoń
Tarnowskie Góry
WKB META LUBLINIEC
MaratonyPolskie.PL TEAM

Ostatnio zalogowany
2015-10-05,21:00

- brak -


16.PKO Poznań Maraton Sport Fair: zapraszamy, zapraszamy :-)

Już tylko godziny pozostały do 16. PKO Poznań Maratonu, który wystartuje w najbliższą niedzielę o godzinie 9:00 rano. Tymczasem trwają Targi Sport Fair towarzyszące Biuru Zawodów. Odbierając swój pakiet startowy pamiętajcie by koniecznie odwiedzić także stoiska firm wystawiających się na targach - możecie liczyć na sporo ciekawych promocji - np. na stoisku marki TomTom...


16. PKO Poznań Maraton: spotkanie z pacemakerami oraz opaski z czasami

Dla wszystkich, którzy już w najbliższą niedzielę zmierzą się z dystansem maratońskim podczas 16. PKO Poznań Maratonu, nasz portal przygotował dwa tradycyjne gadżety - niespodzianki. Będą to pamiątkowe plansze z osiągniętym czasem, oraz opaski z międzyczasami pomagające Wam biec w równym, założonym czasie do mety. To jednak nie wszystko!


Wywiad z Bartoszem Nowickim

Moim rozmówcą jest dziś człowiek, który już od pierwszych, biegowych kroków zapowiadał się doskonale. Zachwytów nad jego młodzieńczymi poczynaniami na bieżni było zapewne tyle samo co obaw o lata późniejsze. W wieku 17 lat zajął 6 miejsce na mistrzostwach świata juniorów młodszych w Debreczynie. Dwa lata później sięgnął po złoto mistrzostw Europy juniorów. Dzięki rozsądkowi, ciężkiej pracy i wierze...


V Szamotuły Samsung Półmaraton już 18 października!

Już 18 października 2015 odbędzie się V edycja Szamotuły SAMSUNG Półmaraton pod patronatem Starosty Szamotulskiego. W związku z jego organizacją przewidziane są zmiany w ruchu drogowym na terenie Szamotuł i okolic. Prosimy o zapoznanie się z poniższą mapą dotyczącą czasowej zmiany organizacji ruchu. • Zamknięcie części Rynku (od strony biblioteki...


Profesjonalna koszulka biegowa Asics za 1 zł w runnersclub.pl

Z okazji nadejścia jesieni runnersclub.pl przygotował dla swoich klientów miłą niespodziankę. Każdy, kto zrobi zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym za kwotę powyżej 150 zł, dostanie koszulkę biegową Asics tylko za 1 zł. Jest to profesjonalna koszulka z długim rękawem, przeznaczona do biegania dla kobiet i mężczyzn, zaprojektowana specjalnie...


Finał Pereł Małopolski w Rabce-Zdroju

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym sezonie Perły Małopolski, tym razem biegacze powalczą na gorczańskich szlakach wokół Rabki-Zdrój. Zawody odbędą się tutaj po raz trzeci - a po raz drugi Uzdrowisko będzie gościć oficjalne zakończenie całego cyklu Pereł Małopolski. Zawody odbywają się w formule pozwalającej niemal każdemu biegaczowi na rywalizację na wybranej przez siebie trasie...


 Ostatnio zalogowani
Baranek69
21:57
runner
21:54
zenek710424
21:51
Namor 13
21:51
Gazar
21:49
irek998
21:48
Tom74
21:47
konrad73
21:46
Zwierz
21:42
leszek164
21:41
wojciech_w
21:38
ONszymON
21:38
paulo
21:38
Agantos
21:36
pueone
21:35
Beata72
21:34
|    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |