Chorwacja, 14 wrzesnia 2009, 10:25, 1967/107276Andrzej Puchacz
M¦ Weteranów w Biegach Górskich

LINK 1: ZOBACZ WYNIKI BIEGU
LINK 2: ARCHIWUM: ZAGRANICA - CHORWACJA

515 biegaczy z 24 krajów wzięło udział w Mistrzostwach ¦wiata Weteranów w Biegach Górskich, które odbyły się 12 wrze¶nia w Zagrzebiu na trasie długo¶ci 8,3 km z przewyższeniem + 740m.

Irena Pakosz (MLUKS Technik Komorno) zdobyło złoty medal w kategorii F40. Jest to jej 3 złoty medal mistrzostw ¶wiata weteranów.

Srebrny medal w kategorii M45 zdobył Stanisław Marzec (Agro-Natura Nałęczów) i jest to jego pierwszy medal w historii tej imprezy.

Polska drużyna w składzie Stanisław Marzec, Janusz Magiera (Forma Wodzisław), Mirosław Dziergas (Starostwo Powiatowe Żywiec) zdobyła srebrny medal w kategorii M45.