LINK 1: ¬RÓDŁO DANYCH
LINK 2: WYNIKI BIEGU
LINK 3: ARCHIWUM: ZAGRANICA - HISZPANIA

Na zdjęciu: Paweł Ochal trumfuj±cy podczas XXVI Biegu Chomiczówki

Paweł Ochal (Bydgoszcz) zaj±ł 3 miejsce z czasem 1:07:42, w XII półmaratonie Medio Maraton Internacional Ciudad De Almeríaw, który odbył się 1 lutego 2009 w hiszpańskiej Almerii.

Zwyciężył Miguel Angel Barzola z czasem 1:05:58, drugi był Cosmers Kemboi 1:06:02. Czwarte miejsce w¶ród kobiet zajęła żona Pawła, Olga Kalendrova -

Ochal z czasem 1:16:59. To trzeci start Pawła w tym roku. Na pocz±tku stycznia wygrał maraton w Chinach a przed dwoma tygodniami również XXVI Bieg Chomiczówki w Warszawie na dystansie 15 km.

W¶ród kobiet zwyciężyła Dergenesh Shisraw z czasem 1:12:10, przed Beatriz Ros 1:15:41 i Fatim± Ayachi – 1:16:00.