LINK 1: WYNIKI W FORMACIE WORD
LINK 2: STARTOWAŁE¦? WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: STRONA INTERNETOWA ORGANIZATORA
LINK 4: ARCHIWUM: SZCZECIN

W czwartym biegu SZCZECIŃSKIEJ LIGI BIEGOWEJ Slib-2008 wystartowało 36 osób. Zwyciężył Tomasz Waszczuk, drugie miejsce zaj±ł Bartosz Smęda, a trzeci był Andrzej Chwieduk. W¶ród kobiet zwyciężyła Ania Sobczak, druga była Justyna Malicka, a trzecie miejsce zajęła Agata Wierzbińska.

Pi±ty bieg Slib-2008 odbędzie się 29 czerwca br. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze czytelników - 3podyskutuj o tym

mjusta

Autor: mjusta, 2008-05-18, 13:30 napisał/-a:
Bardzo fajna impreza, malownicza trasa, z dala od spalin samochodowych. Az sie chce biegac:) Organizatorzy przemili, pomocni i zawsze usmiechnieci. podczas kazdego biegu mozna wygrac jakas fajna zwiazana ze sportem nagrode (np. superksiazke naszego szczecinskiego maratonczyka), a jako najlepsza trojka K i M - puchar albo medale.
Biegi oceniam jako 8,5/10 pkt. Moznaby poprawic promocje biegu (tu ubolewaja wszystkie szczecinskie biegi- nie ma na stronie Urzedu Miasta zadnej zbiorczej info- o biegach, zeby zachecic wiecej osob do udzialu) oraz troszke oznakowac trase, na punktach krzyzowkowych. Ogolnie wszystko jest super, a zdjecia i info na stronie www zawsze aktualne:)

Autor: Admin, 2008-05-26, 09:06 napisał/-a:
Wyniki w serwisie. Przesłał Zbigniew Flisek.