Węgorzewo, 04 maja 2008, 22:59Maciej Kwiatkowski

LINK 2: WYNIKI SZCZEGÓŁOWE W FORMACIE EXCELL
LINK 3: STARTOWAŁE¦? WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 4: ZOBACZ MAPĘ UCZESTNIKÓW
LINK 5: ARCHIWUM: WęGORZEWO

Prezentujemy wyniki VIII Półmaratonu Węgorza (Mistrzostwa Wojska Polskiego w Półmaratonie), który odbył się 2 maja 2008 roku w Węgorzewie.

Bioeg ukończyło 299 zawodników. W klasyfikacji meżczyzn zwyciężył Yuriy Giczun z Ukrainy (1:08:23), który wyprzedził o 4 sekundy drugiego na mecie Ihara Teterukova oraz 6 sekund trzeciego - Pavla Mashei (obaj Białoru¶)

Klasyfikacja kobiet należała do Oleny Burkowskiej (Ukraina), która pokonała Elę Jaros (¦l±sk Wrocław) oraz Martę Szenk (Pomorski Okręg Wojskowy)

Mistrzami Wojska Polskiego w Półmaratonie zostali Dariusz Kruczkowski oraz Marta Szenk (oboje Pomorski Okręg Wojskowy)