Poznań, 26 pazdziernika 2016, 10:51, 1672/371867
Michał
Walczewski
Konferencja UEP: Andrzej Radzikowski - zwycięzca Spartathlonu 2016

LINK 1: ARCHIWUM: POZNAń

Zapraszamy Was do obejrzenia wykładu, jaki wygłosił Andrzej Radzikowski podczas konferencji metodycznej pt. "Metody zarządzania imprezami biegowymi", która odbyła się w dniach 20-21 października na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jak wygląda trening ultradystansowca, na ile startów można pozwolić sobie w ciągu sezonu, czy bieganie na zawodach krótszych dystansów też stanowi dla ultrasa trening? Oraz oczywiście najważniejsze pytania - jak wygląda od wewnątrz Spartathlon, co dzieje się w czołówce biegu oraz w głowach uczestników? Na te oraz podobne pytania możecie znaleźć odpowiedzi w materiale video.

Od redakcji: pierwsze kilkadziesiąt sekund materiału ma bardzo słaby dźwięk, ale nie zniechęcajcie się tym - dalej jest już lepiej!