Police, 28 sierpnia 2015, 08:12, 1703/287940

LINK 2: WYSTAW OCENĘ W RANKINGU
LINK 3: ZOBACZ WYNIKI BIEGU
LINK 4: MAPA UCZESTNIKÓW BIEGU
LINK 5: ARCHIWUM: POLICE

W Sobotę 22 sierpnia pobiegliśmy z Generałem na Jubileuszowej V Edycji "Biegu Szlakiem Dzika" a Weekend zaliczony przez małych i dużych biegaczy. Wystartowało w "Dzikim Weekendzie" łącznie blisko 800 biegaczek i biegaczy. Rekord trasy jest dobrym wyznacznikiem Piątej Edycji biegu.

10km dystans Biegu Szlakiem Dzika wygrał Kenijczyk Nduva Boniface z wynikiem 33:17min (rekord trasy), wyprzedzając Bartosza Nowickiego a trzeci był Andrzeja Kuśmider. Kobiety również w mocnej odsłonie pokonały dystans i odpowiednio zajmując miejsca na stopniu dębu: Andrzejczak Monika, Szwarnóg Jolanta, Bondara Sylwia

Przełajowe Mistrzostwa Polski Strażaków na 10km: Mistrzem Polski został Kowalczuk Tomasz wyprzedzając Barańskiego Przemysława a brąz zdobył Gołębiewski Tomasz.

"Ekstremalny Dzikobieg" to zmagania drugiego dnia 23 sierpnia br., bieg na dystansie 5 km na trudnej trasie. Zjawiskowe wąwozy, podbiegi, strome górki, czołganie w błocie, przejścia przez rury, ślizgawka,, przeszkody przez opony, ściany (z opon, z drewna i wodne), bieg z korytem strumienia z wodą, przeszkody naturalne z powalonymi drzewami w wąwozach. W roku dołożymy przeszkody oraz BĘDZIE MOŻNA WALCZYĆ O ŁĄCZNY PUCHAR WEEKENDU.

Historia frekwencji OPEN

Edycję 2015 I"Ekstremalnego Dzikobiegu" wygrał Chajdaś Mateusz a drugie miejsce uzyskał Flisik Radosław a trzeci wynik należał do Łabul Dawida. W rywalizacji kobiet tez było wiele emocji a złoty medal zdobyła Olfier Elżbieta, srebro Gałązka Angelika a brąz Kotarska Ania.

W biegu Ekstremalnym rywalizacja uczestników miała zmagania na dystansie 5km w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych a wynik: