Jestes
niezalogowany
ZALOGUJ

                 

  WIZYTÓWKA  GALERIA [30]  PRZYJAC. [453]   BLOG   STARTY   KIBIC 
 
Tusik
Pamiętnik internetowy
Dobro powinno mieć zawsze w sobie coś jednoczącego...

Mateusz Wroński
Urodzony: 1973-12-24
Miejsce zamieszkania: Limanowa
169 / 245


2011-04-05

Dostęp do
wpisu:

Publiczny
Nasi zawodnicy pokonali w zeszłym roku ok. 4.200 km! (czytano: 1834 razy)

PATRZ TAKŻE LINK: http://www.forrest-limanowa.pl/aktualnosci,86.html



Jest to „tylko” dystans oficjalnych startów, nie licząc treningów.

Wciągu ubiegłego 2010 roku, od czasu powstania KS "Limanowa Forrest" (5 III 2010), a nawet wcześniej, nasi zawodnicy i zawodniczki reprezentowali nasz klub, powiat, region w kilku dyscyplinach w najrozmaitszych miastach i miejscowościach, nie tylko w całej Polsce ale i poza granicami naszego kraju. Nasi zawodnicy startowali w biegach, maratonach pieszych, nordic walkingu, oraz w kolarstwie górskim MTB (głównie w kolarskim wyścigu górskim „Limanowa Forrest”).

Kolarstwo górskie MTB (miejsca na podium)

Limanowa Forrest – 17,5 km startowali:

Andrzej Sułkowski – 2 m-ce w kat. M (Open)
Roman Grzeszczak – 15 m-ce w tak. M (Open) 3 m-ce w kat. M3
Kamila Pałka – 3 m-ce w kat. Kobiet (Open)

Puchar Tarnowa – startował Jacek Leśniak:
3 miejsce w klasyfikacji generalnej po 5 eliminacjach.

Puchar Szlaku Solnego – startował Jacek Leśniak:
1 miejsce w klasyfikacji generalnej po 6 eliminacjach.

II Karpacki Maraton Rowerowy, 7 Sierpnia 2010 – startował Jacek Leśniak: 1 miejsce.

Biegi – cieszą się jak do tej pory największym zainteresowaniem, od średnich dystansów do tych powyżej: 10 km, 15 km, pół maraton (21.097km), maraton (42.195km) oraz Ultramaraton (100km i więcej).

Najważniejsze i prestiżowe imprezy biegowe w których brali udział nasi zawodnicy:

- Kierat 2010 – "VII Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy" – I m-ce drużyny KS Limanowa Forrest, w składzie: Darek Bielak, Mariusz Papież, Jarek Moskal, Paweł Michalik, Zbyszek Śmieszek, Tomek Tąta.

- "Mistrzostwa Świata Weteranów w biegach górskich" – Korbielów – KS Limanowa Forrest reprezentował Zbyszek Śmieszek, zajmując 40 m-ce w swojej kategorii wiekowej.

- "12 godzinny bieg sztafetowy – Kopalnia Soli, Bochnia 2010" – drużyna Forresta w składzie: Mateusz Wroński, Joanna Sułkowska (rezerwowa), Jarek Moskal, Jacek Palka i Darek Bielak, zajęła 21 miejsce na 60 sztafet z całego kraju.

- Udział w największych Maratonach na terenie kraju i za granicą:

- Maraton Dębno – Jacek Palka

- Poznań Maraton – Monika i Jarek Włodarczyk, Mateusz Golonka

- Wrocław Maraton – Michał Stachowicz. Jacek Palka

- Cracovia Maraton – Mateusz Wroński, Jacek Palka, Jarek Moskal, Tibor Szakacs, Mariusz Papież (życiówka - 2:59:33)

- Frankfurt Marathon – Mateusz Wroński

- (górski) Gorce Maraton – Mariusz Papież

- (górski) Koral Maraton – Mateusz Golonka, Mateusz Wroński, Elżbieta Sułkowska

- Ultramaraton Krynica Zdrój (Bieg 7 Dolin) - Mariusz Papież

- Granad Prix Puchar Beskidów (Cieszyn 10 km, Bielsko-Biała 10 km, Żywiec 21.097 km) – Jarek Włodarczyk, Przemek Bukowiec, Monika Włodarczyk (4 m-ce w klasyfikacji generalnej kobiet).

- Organizacja i start w tzw. „Małym Festiwalu Biegowym” w Limanowej - II. Limanowa Forrest 2010 (Bieg Główny i Bieg Towarzyszący)


Starty Krajowe (maratony piesze, biegi, NW, kolarstwo MTB (kolejność alfabetyczna, miejscowości w Polsce):

1. Bardejov-Krynica Zdrój – Sztafeta BZ-BWK – 5 z 42.195 km – startował: Mateusz Wroński

2. Bartne k. Gorlic – III Bieg ku Madonnie – 26.5 km – startowali: Jarek i Monika Włodarczyk, Mateusz Wroński

3. Bielsko-Biała – XVIII Bieg Fiata – 10 km – startowali: Jarek Włodarczyk, Monika Włodarczyk, Przemek Bukowiec, Mateusz Golonka

4. Bochnia – 12 godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy – startowali: Jarek Moskal, Darek Bielak, Jacek Palka, Mateusz Wroński, Tibor Szakacs, Joanna Sułkowska (rezerwowa)

5. Bochnia – XVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy – 10 km, startowali: Zbyszek Śmieszek, Jarek Moskal, Jarek i Monika Włodarczyk, Mateusz Golonka, Joanna Sułkowska, Andrzej Sądelski, Elżbieta Sułkowska

6. Bukowno – VIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno – 10 km – startowali: Jarek Moskal, Monika i Jarek Włodarczyk, Przemek Bukowiec, Jacek Palka

7. Cieszyn – II Fortuna Bieg (trasa Polska-Czechy) – 10 km – startowali: Jarek i Monika Włodarczyk, Przemek Bukowiec

8. Częstochowa – II Bieg Częstochowski – 10 km - startował: Mateusz Golonka

9. Dębno – XXXVII Dębno Maraton – 42. 195 km – startował: Jacek Palka

10. Dobrodzień – V Ogólnopolski Bieg Uliczny – 10 km – startował:
Mateusz Golonka

11. Gdynia – XIII Bieg Niepodległości – 10 km – startował: Mateusz Wroński

12. Gorce - VI Maraton Gorce, 42, 195km – startował: Mariusz Papież

13. Gorlice – XIX Bieg Sylwestrowy – 5 km – startował: Mateusz Golonka

14. Góra k. Rawicza – I Bieg z Policją – 10 km – startował: Jacek Palka

15. Jaworzno – XV Bieg Uliczny – 15 km - startował: Michał Stachowicz

16. Jeleśnia – XVII Bieg – Dni Jeleśni – 10 km – startowali: Zbyszek Śmieszek, Jacek Palka

17. Katowice – Silesia Marathon – 21.097 km – startował: Mateusz Golonka

18. Kietrz&Rohov – IV Półmaraton Kietrz- Rohov – 21 km - startował:
Mateusz Wroński

19. Korbielów – Mistrzostwa Świata Weteranów w Biegach Górskich – 8 km – startował: Zbyszek Śmieszek

20. Kraków – VII pół maraton Marzanny – 21 km – startowali: Jarek Moskal, Przemek Bukowiec, Mateusz Wroński, Jacek Palka, Adam Lorek, Darek Bielak, Tibor Szakacs

21. Kraków - IX Cracovia Maraton – 42.195 km – startowali: Jarek Moskal, Jacek Palka, Mateusz Wroński, Tibor Szakacs, Mariusz Papież

22. Kraków – Bieg Uniwersytetu Ekonomicznego – 8 km – startował: Tibor Szakacs

23. Kraków – V Bieg Kraków-Skotniki – 15 km – startowali: Jarek i Monika Włodarczyk, Tibor Szakacs, Michał Stachowicz

24. Kraków – I Krakowski Piknik Biegowy – 3, 5 km – startowali: Mateusz Golonka, Tibor Szakacs

25. Kraków – Cracovia Interrun- 8 km- startował: Tibor Szakacs

26. Kraków – IV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim – Bieg Trzech Kopców 13 km, startowali: Zbyszek Śmieszek, Monika i Jarek Włodarczyk, Tibor Szakcs, Michał Stachowicz

27. Kraków – VII Krakowski Bieg Sylwestrowy – 10 km lub 4.2 km – startowali: Jarek Moskal, Edward Mucha, Michał Stachowicz, Jarek Oleksy, Mateusz Wroński, Monika Włodarczyk, Jarek Włodarczyk, Jacek Palka i Dariusz Bielak

28. Krosno – II Bieg PWSZ – 10 km – startował: Mateusz Golonka

29. Krosno - XII Bieg Konstytucji 3 Maja – 7 km – startował: Mariusz Papież

30. Krosno - VI Bieg o Skarb Portiusa, 7 km – startował: Mariusz Papież

31. Krosno – XIV Bieg Niepodległości – 7 km – startowali: Zbyszek Śmieszek, Mateusz Golonka,

32. Krościenko Wyżne – IV Bieg Uliczny "Pożegnanie Lata", 10km – startował: Mariusz Papież

33. Krynica Zdrój - Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego – 10 km – startowali: Jarek Moskal, Darek Bielak, Jarek Włodarczyk, Mateusz Golonka, Tibor Szakacs

34. Krynica Zdrój – Koral Maraton Nowy Sącz-Krynica Zdrój – 42.195 km – startował: Mateusz Golonka, Mateusz Wroński, Elżbieta Sułkowska

35. Krynica Zdrój – Bieg 7 Dolin, 100km – startował: Mariusz Papież

36. Limanowa – II Forrest Limanowa – Bieg Górski – 6.5 km - startowali: Zbyszek Śmieszek, Jarek Moskal, Darek? Monika Włodarczyk, Edward Mucha, Jacek Palka, Tibor Szakacs, Michał Stachowicz, Mariusz Papież, Elżbieta Sułkowska, Rafał Wilczek, Roman Grzeszczak, Konrad Kołodziej, Andrzej Sądelski, Kamila Pałka, Adam Lorek

37. Limanowa – II Forrest Limanowa - Bieg Górski – towarzyszący – 18 km – startowali: Mateusz Golonka, Mateusz Wroński, Mariusz Papież, Tomasz Tąta, Elżbieta Sułkowska, Kamila Pałka, Andrzej Sułkowski, Konrad Kołodziej, Piotr Kulig

38. Limanowa – Kierat 2010 – Ekstremalny Maraton Pieszy – 100 km – startowali: Zbyszek Śmieszek, Jarek Moskal, Darek Bielak, Mariusz Papież, Paweł Michalik, Tomek Tąta, Elżbieta Sułkowska, Andrzej Sułkowski, Joanna Sułkowska , Kamila Pałka

39. Limanowa – Biegowe Andrzejki - 12 km – startowali Mateusz Wroński, Jarek Moskal, Zbyszek Śmieszek, Darek Bielak, Mariusz Papież, Adam Lorek

40. Limanowa – XII Bieg Przełajowy z okazji Święta Niepodległości, Limanowa 2 km – startowali: Darek Bielak, Mariusz Papież, Edward Mucha

41. Lipinki – IV Bieg im. Kazimierza Świerzowskiego – 10 km – startowali: Zbyszek Śmieszek, Mateusz Golonka, Mateusz Wroński, Adam Lorek

42. Lubliniec–Kokotek – VI Bieg Katorżnika – 7.5 km – startował: Mateusz Golonka

43. Maków Podhalański –XVIII Bieg po Ziemi Makowskiej – 10 km, startowali: Mateusz Wroński, Jarek i Monika Włodarczyk, Przemek Bukowiec

44. Międzybrodzie Żywieckie – XII Bieg na Górę Żar – 6.8 – startowali: Zbyszek Śmieszek, Jarek Moskal, Darek Bielak, Jacek Palka, Tomek Tąta

45. Mysłowice – III Bieg Spełnionych Marzeń – 15 km – startowali: Zbyszek Śmieszek, Przemek Bukowiec

46. Niepołomice k.Krakowa – Bieg w Pogoni za Żubrem – 15 km – startowali: Jarek i Monika Włodarczyk, Jarek Moskal, Jacek Palka, Mateusz Wroński, Tibor Szakacs, Michał Stachowicz, Przemek Bukowiec

47. Nowy Sącz – III Sądecka Dycha o Puchar Newagu – 10 km- startowali: Zbyszek Śmieszek, Jarek Moskal, Darek Bielak

48. Nowy Sącz - Karpacki Maraton Rowerowy im. Jacka Bugańskiego Andrzej Sułkowski, Darek Bielak, Jacek Leśniak

49. Oświęcim – Bieg Niepodległościowy 11 listopada – 11 km – startował: Mateusz Wroński

50. Piła – XX pół maraton Philipsa – 21.097 km - startował: Mateusz Golonka

51. Poznań – XI Maraton Poznański – 42.195 km – startowali: Jarek i Monika Włodarczyk, Mateusz Golonka

52. Rudawa k.Krakowa – VI Półmaraton Jurajski – 21.097 km – startowali: Jarek i Monika Włodarczyk, Mateusz Golonka, Jacek Palka, Mateusz Wroński, Tibor Szakacs

53. Siemianowice Śląskie – startował: Edward Mucha

54. Skarżysko-Kmienna – Jubileuszowy Półmaraton Rejów – 21.097 km, startował: Michał Stachowicz

55. Skawina k.Krakowa – VIII Bieg Skawiński – 10 km – startowali: Mateusz Wroński, Jarek i Monika Włodarczyk, Jacek Palka, Przemek Bukowiec, Mateusz Golonka, Tibor Szakacs

56. Szczawnica k.Nowego Sącza – II Bieg Baców – 8.3 km – startował: Zbyszek Śmieszek

57. Szczecin – Półmaraton Gryfitów – 21.097 km – startował: Jacek Palka

58. Szymbark k. Gorlic – IV Bieg u Puchar Szymbarskiego Kasztelu – 6 km – startował: Mateusz Golonka

59. Tarnów – XIX Tarnowski Bieg Leliwitów – 10 km – startowali: Jarek Moskal, Darek Bielak, Jarek i Monika Włodarczyk, Mateusz Golonka, Mateusz Wroński, Tomasz Tąta

60. Warszawa – XX Nocny Bieg Powstania Warszawskiego – 10 km, startował: Michał Stachowicz

61. Wrocław – XXVIII Wrocław Maraton – 42.195 km – startowali: Jacek Palka, Michał Stachowicz

62. Wodzisław Śląski – IV Pół maraton o Puchar Prezydenta Miasta – 21. 097 km – startował: Mateusz Wroński

63. Zabierzów k. Krakowa – II Bieg ku Rogatemu Ranczu – 8 km startowali: Zbyszek Śmieszek, Przemek Bukowiec, Mateusz Wroński, Adam Lorek

63. Żabnica – X Bieg na szczyt Rysianki – 6 km, startowali: Zbyszek śmieszek, Jacek Palka

64. Żabno - VI Bieg Pamięci Jana Pawła II – 8.5 km – startowali: Jarek Moskal, Jarek i Monika Włodarczyk, Mateusz Wroński

65. Zielona Góra – XXV Nocny Bieg Bachusa – 10 km – startował: Mateusz Golonka

66. Żywiec – XI Pół maraton dookoła Jeziora Żywieckiego – 21.097 km – startowali: Zbyszek Śmieszek, Jacek Palka, Przemek Bukowiec, Monika i Jarek Włodarczyk, Mateusz Wroński, Mateusz Papież, Tibor Szakacs, Adam Lorek

Starty Zagraniczne:

1. Frankfurt nad Menem - Frankfurt Marathon - 42 km – Mateusz Wroński

2. Kietrz & Rohov – IV Półmaraton Kietrz-Rohov – 21 km – Mateusz Wroński

Starty Mariusza Papieża:

3. Jasenie (Słowacja) Beh Oslobodenia - 10km
4. Dolna Lehota (Słowacja) Beh 1. Slovenskieho Kozmonauta, 11km
5. Bojnice-Kanianka (Słowacja) - VI. Beh oslobodenia - 7 km,
6. Tvrdosin (Słowacja) -VIII Tvrdosinska Dvanastka – 12 km
7. Hôrka (Słowacja) XIII Starostovská desiatka, 10km
8. Vyšná Šebastová (Słowacja) XXII, 15,5km
9. Podolinec (Słowacja) – Rytro (Polska) - V. Visegrad Maraton, 42,195km
10. Rohace-Podbiel (Słowacja) - XXIII Beh SNP, 22km
11.Horna Lehota (Słowacja) VI Beh obcov Horna Lehota, 9,6km
12. Poprad (Słowacja) VI Popradsky Kros, 14km
13. Kosice (Słowacja) 87 Medzinarodny Maraton Mieru, 42.195 km
14. Frydek-Mistek (Czechy) - 25 Hornicka Desitka 10 km


Łączny dystans (km) i czas (h, minuty) pokonany przez zawodników KS Limanowa Forrest w oficjalnych startach w 2010 r., (oznaczenie – NW – Nordic Walking) (godziny – h, minuty – m):

Mariusz Papież (Kierat + biegi) – 558.782km, czas: ok. 58 godzin

Mateusz Wroński (biegi) – 388 km, czas: 51 h 29 m

Jacek Palka (biegi) – 367 km, czas: 28 h 29 m

Jarek Moskal (Kierat + biegi) – 321 km, czas: 39 h 52 m

Mateusz Golonka (biegi) - 294 km, czas: 21 h 54 m

Darek Bielak (kolarstwo MTB + Kierat + biegi) – 278 km, czas: 32 h 13 m

Zbyszek Śmieszek (Kierat + biegi) - 239 km, czas: 36 h 59 m

Jarek Włodarczyk (biegi) – 229 km, czas: 23 h 41 m

Tibor Szakacs (biegi)– 218 km, czas: 21 h 05 m

Monika Włodarczyk (biegi) - 208 km, czas: 24 h 32 m

Elżbieta Sułkowska (Kierat + kolarstwo MTB + biegi) – 177 km, czas: 35 h 46 m

Andrzej Sułkowski (kolarstwo MTB + Kierat) – 172,5 km, czas: 30 h 25 m

Michał Stachowicz (biegi) – 146 km, czas: 9 h 24 m

Joanna Sułkowska (Kierat – biegi) – 110 km, czas: 27 h 24 m

Przemek Bukowiec (NW + biegi) – 107 km, czas: 9 h 32 m

Paweł Michalik (Kierat) – 100 km, czas: 21 h 37 m

Kamila Pałka (kolarstwo MTB + biegi + Kierat) – 71.5 km, czas: 18 h 15 m + wynik z kolarstwa

Tomek Tąta (NW + biegi) – 64 km, czas: 9 h 35 m

Adam Lorek – (biegi) 45,5 km, czas: 5 h 31 m

Roman Grzeszczak (kolarstwo MTB + biegi) – 24 km, czas: 2 h 27 m

Dariusz Kołodziej (NW + biegi) – 24 km, czas: 3 h 53 m

Piotr Kulig (kolarstwo MTB) – 17,5 km, czas: 1 h 18 m

Andrzej Sądelski (biegi + NW) – 16,5 km, czas: 1h 48 m

Edward Mucha (biegi) – 15,5 km, czas: 3 h 20 m

Jarek Oleksy – (biegi) 10 km, czas: 48 m

Rafał Wilczek – (biegi) 6,5 km, czas: 45 m

Jacek Leśniak – (kolarstwo MTB)


Zawodnicy KS Limanowa Forrest, w oficjalnych startach pokonali: ponad 4.200 km!

Jest to „tylko” dystans oficjalnych startów, nie licząc treningów.

Ponadto KS Limanowa Forrest, po roku swej działalności jest sklasyfikowany na 30 miejscu na ponad tysiąc amatorskich klubów (biegowych) w Polsce, w rankingu prestiżowego portalu maratony polskie.pl


Zawodnicy KS Limanowa Forrest na podium zawodów:

- Tomek Tąta:
3 m-ce kat. M3 w Biegu Górskim 6,5 km Forrest Limanowa
2 m-ce NW Bieg Towarzyszący Forrest Limanowa

- Monika Włodarczyk - 3 m-ce w kat. K-30 w XVIII Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Makowie Podhalańskim

- Jacek Leśniak - I miejsce w "II Karpackim Maratonie Rowerowym, 7 Sierpnia 2010", I miejsce w klasyfikacji generalnej - "Puchar Szlaku Solnego", III miejsce w klasyfikacji generalnej - "Puchar Tarnowa",

- Mariusz Papież - "Visegrad Marathon" - 20 czerwca 2010 r. - 3 miejsce w kat M25, dystans 42,195km, czas: 03:08:31

- Drużyna KS Forrest Limanowa – I m-ce w "Międzynarodowym Ekstremalnym Maratonie Pieszym Kierat 2010"


Ponadto KS Forrest Limanowa organizował następujące imprezy sportowe:

- II Limanowa Skate Jam 29.05.2010 r.

- I Limanowa Downhill Challenge 30.05.2010 r.

- II Osiedlowy Bieg na 1 Milę – 26.09.2010 r.

- II Limanowa Forrest 3-4 VII 2010 r. (Bieg Główny 6,5 km, Bieg Towarzyszący 18 km) => za które Klub dostał 2 certyfikaty „Najlepszy bieg górski” – Złota i Brązowa Kozica 2010.

GALERIA: http://www.forrest-limanowa.pl/galeria,19.html

Filmik - nawiązanie do I. edycji "Forresta": http://www.youtube.com/watch?v=es5RVgoNLPs



Blog moga komentować tylko Przyjaciele autora


jacdzi (2011-04-05,10:24): Imponujaca lista!
(2011-04-05,10:35): O rany Mateusz!!! Jeden wielki sukces:-)






Get Adobe Flash player

 Ostatnio zalogowani
marcin m.
01:53
Golonek
01:41
Jajacek58
01:34
Blazi
01:33
=Andrzej=
01:05
basina
00:38
Grzegorz Szober
00:31
PROtrack
00:30
Jacek_F
00:22
duck
00:21
sylwianawrocka
00:15
sirjax
00:04
ap3k
00:03
Grzegorz_K13
23:52
filips1
23:45
mamusiajakubaijasia
23:45
|    O nas      |    Redakcja     |     Reklama     |     Regulamin     |